اگر دوست دارید گوگل به صفحات پنهان سایت شما دسترسی پیدا کنید بهتر است برای وب سایت خود ، فایل نقشه سایت بسازید و از طریق گوگل وب مستر ان را به گوگل معرفی کنید ، اگر برای سایت نقشه سایت نسازید گوگل به صورت خودکار برای سایت شما نقشه تولید میکند که اصلا مناسب نیست و گاها اشتباه هم می کند و لینک های بی فایده را در بالای جستجو قرار می دهد.

پس با سایت نقشه سایت خود گوگل را راهنمایی کنید. سایت های زیادی هستند که نقشه سایت را برای شما می سازند اما اگر دوست دارید خودتان نقشه سایت را بساز کامپوننت Xmap را نصب کنید و تنظیم کنید تا بهترین نقشه سایت را برای شما بسازد.

Xmap کامپوننت رایگانی است که میتوانید از سایت اکستنشن های جوملا دانلود کنید.

معرفی گروه نرم افزاری دیما

گروه نرم افزاری دیما یک گروه با دیگاه باز متن و انتشار رایگان است ، این گروه در سال 84 با نام میترا تاسیس و در سال 88 به گروه دیما تغییر نام داد ، محصولات این گروه عمدتا رایگان و در جهت توسعه وب فارسی ارائه شده است ، این گروه محصولات زیادی را تا کنون بر روی وب منتشر کرده است که از آن جمله میتوان به سیستم های مدیریت محتوای جوملا بیس اشاره کرد. این گروه افتخار دارد تا بسیاری از سایت های علماء و سایت های اشخاص معتبر را طراحی یا پیاده سازی نموده است.
خدمات این گروه محدود به وب بوده و تولید قالب وب سایت و نرم افزار های کاربردی بر روی جوملا از اصلی ترین فعالیت های گروه می باشد. این گروه متشکل از تعداد زیادی شرکت نرم افزاری و وب سایت های اینترنتی می باشد که خدمات همگی این وب سایت ها در زمینه وب می باشد.

ارتباط با ما

دفتر مرکزی: بندرعباس ، بلوار شهید افروز شهابی ، کوی ولیعصر یاس 1
دفتر کیش:جزیره کیش - بازار اداری بیست - طبقه دوم - دفتر شماره 208
دفتر تهران:خیابان بهشتی ، خیابان قائم مقام ، کوچه میرزا حسنی ، پلاک 23 طبقه 3 واحد 5
کد پستی: 7919777371
تلفن های تماس(6خط):09124195066-09358006036
ایمیل: r.balvardi@gmail.com, info@dima.ir
سایت: www.dima.ir

قالب های ایرانی وردپرس

چاپ پارچه

Template Design:Dima Group